Transformativní koučink Psychology of Mind

 

Co transformativní koučink je na co mi bude dobrý?

Je to cesta k Vám samotným. Umožní Vám zásadně zjednodušit život a začít ho doopravdy žít.  Ukáže Vám, že to, co si o sobě myslíte, je jen to, co si o sobě myslíte, nikoli realita. Odhalí Váš potenciál. Možná dosud nevíte, že nějaký máte.

Váš život se ve všech ohledech zlepší. Chcete lepší vztahy s lidmi? Víc peněz? Snadno se rozhodovat?

Být opravdu šťastní?

 

Co transformativní koučink není?

Nemá nic společného s osobním rozvojem, esoterikou ani konvenční psychologií. Nedá Vám obecný návod na život – protože ten neexistuje.  Není žádné „jak správně komunikovat či správně rozjet vlastní podnikání“. Jsou jen cesty, které fungovaly NĚKOMU JINÉMU. Kopírovat jiné lidi ale není k ničemu. Vy NEJSTE TEN JINÝ ČLOVĚK, VY JSTE VY.  Chcete začít dělat tu „svou věc“ v jiném čase, na jiném místě a hlavně ji chcete začít dělat opravdu Vy.  Máte spoustu ORIGINÁLNÍCH NÁPADŮ – všimli jste si někdy?

 

Vydejte se se mnou na cestu…

Ukážeme si, proč NEDĚLÁME VĚCI, KTERÉ BYCHOM  CHTĚLI, ale jen ty o kterých si myslíme, že JSOU MOŽNÉ.  Ukážeme si, že s Vámi není NIC ŠPATNĚ, a to ani když jste zrovna přišli o práci nebo se rozvádíte. Všimněte si někdy, jak začne Vaše hlava hodnotit události, které se zrovna dějí ve Vašem životě. A všimněte si, že se Vaše myšlenky ohledně toho, co se děje, stále mění.  A podle toho, co si zrovna myslíte, se také cítíte, je to tak?

Ale Vaše myšlenky nemají nic společného s tím, co se zrovna děje.  Ve stejné situaci si jednou můžete myslet „špatné myšlenky“ a podle toho se cítit špatně a podruhé „dobré myšlenky“ a cítit se dobře. Všimněte si toho.

Ukážeme si spolu, kam má smysl se dívat a kam naopak vůbec. Ukážeme si, co Vás v životě brzdí a také původ veškerých životních problémů.

Přestaňte se pohybovat v rámci limitů, které jste si nastavili nebo je nastavil někdo jiný.  Pojďte začít konečně žít. Objednat se můžete telefonicky nebo přímo v našem objednacím formuláři.