O MNĚ

Přijďte si ke mně odpočinout. Budete překvapeni, co všechno masáže dokáží vyřešit.

 

Přijďte ke mně načerpat novou energii

Cítíte se tak nějak unavení, bez energie? Potřebujete pro sebe trošku klidu? Chcete se zbavit se bolestí a ztuhlosti různých míst po těle? Máte chuť si konečně odpočinout a něco pro sebe udělat? S řešením výše uvedeného Vám mohu pomoci :). Budete překvapeni, co všechno masáže dokáží vnést do Vašeho života.

Proč právě ke mně?

Svoji práci miluji a dělám ji s maximální pozorností. Jak mnozí z Vás vědí, není dotek jako dotek :). Přijďte si vyzkoušet moji práci a rozhodněte se sami, zda chcete pokračovat. Vědomý dotek a Vaše maximální relaxace má až zázračné účinky. Může je mít i na Vás.

Kdy a jak se zrodily Fitmasáže?

Na jaře roku 2008 jsem jako studentka vysoké školy a budoucí zdravotní sestra založila Fitmasáže. Měla jsem za sebou roční brigádní praxi v oboru masérství a říkala si, že už prostě nebudu pod nikým pracovat. Chtěla jsem se osamostatnit a skutečně rozhodovat o tom, jakou službu budu lidem poskytovat.

Začala jsem s lehátkem a holou místností. I když jsem tenkrát netušila, že se masérství stane mou životní náplní a povoláním, věnovala jsem se mu naplno. S některými klienty jsme spolu již více než 16 let…

Po ukončení studia jsem věděla s jistotou, čemu se budu nadále věnovat. Postupně se mi rozšiřovala klientela a já získávala zkušenosti. Také jsem měnila prostory masáží, ať už díky stěhování nebo renovaci. Ostatně poslední velká změna se děje teď :). Vážení klienti, moje masérna prochází zásadní proměnou, čeká na Vás útulný interiér, do kterého se budete rádi vracet. Stejně tak já z něj někdy nerada odcházím :).

jak to u mě vypadá?

Autorka fotografií: Eva Hobzová

Adresa provozovny:
Radova 598/2
779 00 Olomouc

Mgr. Tereza Hanyášová
tel: 773 698 542

e-mail: fitmasaze.ol@gmail.com