O nás 2

Bolí Vás hlava? Jste unavení? Potřebujete více energie? Chcete se zbavit se bolestí zad a ztuhlosti různých míst po těle? Máte chuť si konečně odpočinout a něco pro sebe udělat? Pokud řešíte některý z uvedených problémů, jste na pravém místě. Objednejte se k nám.

Proč jsme jiní?

Tělo a duše jsou spojené nádoby a pokud nefungují dobře, vždy se to projeví na jedné nebo druhé straně. Nenechejte své potíže zajít do nejkrajnějších stádií, kdy se problematicky řeší, dopřejte si péči včas a ideálně pravidelně. Zařaďte do svého života pravidelnou regeneraci u nás a staňte se naším klientem. Postaráme se o Vás a budeme se Vám věnovat. Doporučíme Vám službu, která je konkrétně pro Vás nejvhodnější. Chceme, abyste se skutečně cítili lépe. Naše služby jsou pro lidi, kteří chtějí pro sebe to nejlepší. Jsou pro Vás!

Eticky k přírodě

V rámci naší práce používáme pouze recyklovaný papír (utěrky, kapesníky, toaletní papír).

Svou činnost jsme také spojili s partnerstvím se Spolkem Prales dětem. Koupí našich služeb pomáháte  vykupovat a chránit prales na Sumatře.

Často kladené otázky

[faq_shortcode]

Při práci používáme esenciální oleje doTERRA

Slovo doTERRA v překladu znamená „dar země“ – jedná se o esenciální oleje, které nesou označení „CPTG“ – jsou to certifikované oleje čisté terapeutické kvality.  

Co to znamená?

  • esenciální olej obsahuje pouze těkavé aromatické látky;
  • v oleji je přítomen celý komplex jemu náležejících složek;
  • tyto přirozené složky jsou v oleji obsaženy v terapeutické koncentraci.

Čím je zajištěna čistota a kvalita olejů značky doTERRA?

  • kvalita se ověřuje vědeckou analýzou;
  • rostliny jsou pěstované v bioprodukci v odpovídajícím klimatu;
  • sklizeň probíhá ve správné době, kdy je v rostlině maximum žádoucích látek;
  • extrakce látek vodní parou (bez použití chemikálií či nadměrného tlaku a teploty).

Tyto oleje jsou proto bezpečné i ve vysokých koncentracích, neboť neobsahují chemikálie a jako čistě přírodní látky se dokážou přizpůsobit potřebě lidského těla. Oleje si k nám můžete přijít vyzkoušet v rámci masáží nebo si je u nás můžete po konzultaci zakoupit.

Náš tým