Bolí Vás hlava? Jste unavení? Potřebujete více energie? Chcete se zbavit se bolestí zad a ztuhlosti různých míst po těle? Máte chuť si konečně odpočinout a něco pro sebe udělat? Pokud řešíte některý z uvedených problémů, jste na pravém místě. Objednejte se k nám.

Proč jsme jiní?

Tělo a duše jsou spojené nádoby a pokud nefungují dobře, vždy se to projeví na jedné nebo druhé straně. Nenechejte své potíže zajít do nejkrajnějších stádií, kdy se problematicky řeší, dopřejte si péči včas a ideálně pravidelně. Zařaďte do svého života pravidelnou regeneraci u nás a staňte se naším klientem. Postaráme se o Vás a budeme se Vám věnovat. Doporučíme Vám službu, která je konkrétně pro Vás nejvhodnější. Chceme, abyste se skutečně cítili lépe. Naše služby jsou pro lidi, kteří chtějí pro sebe to nejlepší. Jsou pro Vás!

Fitmasáže – jak to vlastně vzniklo…

Na jaře roku 2008 jsem jako studentka vysoké školy a budoucí zdravotní sestra  založila Fitmasáže. Měla jsem za sebou roční zaměstnaneckou praxi v oboru masérství a říkala si, že bych to chtěla dělat jinak a lépe. Chtěla jsem se osamostatnit a skutečně rozhodovat o tom, jakou službu budu lidem poskytovat.  

Začala jsem s lehátkem a holou místností. I když jsem tenkrát netušila, že se masérství stane mou životní náplní a povoláním, věnovala jsem se mu naplno. S některými klienty jsme spolu již více než 10 let…

Po ukončení studia jsem věděla s jistotou, čemu se budu nadále věnovat. Postupně se mi rozšiřovala klientela a já získávala zkušenosti. Po důkladném výběru jsem přibrala dalšího člena týmu a rozšířili jsme nabídku služeb tak, že jsme nyní schopni se o Vás postarat mnohem komplexněji.

Náš cíl je jasný – profesionální tým, který Vám poskytne svou péči v maximální možné míře. Navštivte nás a udělejte si názor sami. Těšíme se na Vás!

Eticky k přírodě

V rámci naší práce používáme pouze recyklovaný papír (utěrky, kapesníky, toaletní papír).

Svou činnost jsme také spojili s partnerstvím se Spolkem Prales dětem. Koupí našich služeb pomáháte  vykupovat a chránit prales na Sumatře.

Často kladené otázky

Kde najdu volné termíny pro masáž?

Na masáž vás mohu objednat mezi 8:00 – 22:00 hod. Volné termíny zjistíte aktuálně v objednávkovém formuláři.

Kdy mám přijít?

Na dveřích není zvonek, ale v termínu Vaší masáže budou dveře otevřeny, můžete klidně vejít. V objektu není čekárna – přijďte prosím v objednanou dobu.

Co si mám vzít s sebou?

Všechno potřebné máme. Nic sebou si brát nemusíte.

Mohu při masáži poslouchat vlastní hudbu?

Samozřejmě. Také budeme rádi, když nás upozorníte, pokud Vám styl hudby, který pustíme, nevyhovuje.

Kdy není vhodné absolvovat na masáž?

Kontraindikace masáže – stavy, při kterých není vhodné absolvovat masáž.

Při pochybnostech o tom, zda je či není vhodné nás navštívit či jaký typ masáže zvolit, máte možnost se informovat přímo u nás. Jakékoli Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Celkové kontraindikace:

 • akutní záněty;
 • chřipka a horečnaté stavy;
 • onkologická onemocnění;
 • krvácivé stavy;
 • intoxikace alkoholem či drogami;
 • těhotenství do konce 1. trimestru;
 • nekompenzovaná hypertenze (zejména při masáži lávovými kameny).

Místní kontraindikace:

 • křečové žíly;
 • zlomeniny;
 • popáleniny;
 • plísně;
 • menstruace (nemasíruje se břicho);
 • kontraindikovaná místa: prsa a prsní bradavky, krk zepředu, pohlavní orgány.
Přispívá některá zdravotní pojišťovna na masáže?

V současné době přispívá na masáže pojišťovna VOZP (vojenská) částkou 500,- Kč ročně. Dále také VZP (všeobecná) částkou 1000 Kč ročně dárcům krve a ČPZP (průmyslová) těhotným ženám částkou 1500 Kč ročně. Využijte svůj příspěvek u nás.

Při práci používáme esenciální oleje doTERRA

Slovo doTERRA v překladu znamená „dar země“ – jedná se o esenciální oleje, které nesou označení „CPTG“ – jsou to certifikované oleje čisté terapeutické kvality.  

Co to znamená?

Čím je zajištěna čistota a kvalita olejů značky doTERRA?

Tyto oleje jsou proto bezpečné i ve vysokých koncentracích, neboť neobsahují chemikálie a jako čistě přírodní látky se dokážou přizpůsobit potřebě lidského těla. Oleje si k nám můžete přijít vyzkoušet v rámci masáží nebo si je u nás můžete po konzultaci zakoupit.

Náš tým

MGR. TEREZA HANYÁŠOVÁ

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, obor Všeobecná sestra, následně bakalářský obor Ošetřovatelství a magisterský obor Dlouhodobá péče u dospělých na Univerzitě Palackého v Olomouci. V oboru masérské a rekondiční služby mám jedenáctileté zkušenosti a mýma rukama prošly už stovky klientů. Objednávejte se ke mně na všechny uvedené druhy masáží a speciálních masážních technik. Těším se na Vás.

KATEŘINA BŘEZINOVÁ

Mám mnohaleté zkušenosti v oblasti masáží a stále se vzdělávám. Připojte se v budoucnu k řadě spokojených klientů. Objednávejte se ke mně na: sportovní a rekondiční masáže, klasické masáže, techniku Aromatouch, medovou masáž, lymfatické masáže a baňkování.

Těším se na Vaši návštěvu.

Mgr. Tereza Hanyášová

tel: 773 698 542

Katka Březinová

tel: 608 623 619

Kontaktujte nás
Adresa provozovny

Radova 598/2
779 00 Olomouc​