Získejte u nás svoji cashback kartu!

Líbilo by se Vám při každém nákupu u nás dostat část svých peněz zpět?
Je to pro Vás zajímavá nabídka?
Máme pro Vás dobrou zprávu, je to opravdu možné!

Vyplňte náš registrační formulář a pořiďte si svoji cashback kartu. Získáte 3%  z nákupů u nás zpět na svůj účet, zřízení je bezplatné a zcela bez povinností a navíc tuto kartu můžete využít i u celé řady dalších obchodníků nejen v ČR, ale po celém světě. Obchodníky, kteří kartu akceptují, si můžete vyhledat ve svém cashback účtu, který se Vám při registraci otevře.

Pro zjednodušení přikládáme seznam obchodníků olomouckého kraje: https://www.lyoness.com/cz/search?f=ct-1.&rg=409&ft=extended

Malé shrnutí výhod cashback karty pro Vás:

Máte zájem? Vyplňte registrační formulář níže. Kartu budete mít připravenu k vyzvednutí u nás, nebo si ji po registraci můžete stáhnout do mobilu. Jakmile bude registrace hotová, přihlaste se pomocí registračních údajů do svého účtu. Věrnostní program je provozován na portálu Lyoness.com. Jakékoli Vaše dotazy zodpovíme.

Chcete do peněženky plastovou CASHBACK kartu? (velikost kreditky): *

Ještě potřebuji Váš souhlas pro zpracování osobních údajů a zasílání informací o možnostech využití CASHBACK karty: *

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. a se zasíláním sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Souhlas mohu kdykoliv písemně odvolat.

 

x
Mgr. Tereza Hanyášová

tel: 773 698 542

Katka Březinová

tel: 608 623 619

Kontaktujte nás
Adresa provozovny

Radova 598/2
779 00 Olomouc​